DŮLEŽITÁ INFORMACE OHLEDNĚ PROVOZNÍ DOBY: V období od 4.7. - 17.7. 2021 bude naše prodejna a eshop mimo provoz z důvodu dovolené. Všechny objednávky vytvořené v tomto období budou vyřizovány až od 18.7. Děkujeme za pochopení a přejeme vám hezký začátek prázdnin :-)

jak vybrat velikost BMX kola

tabulka BMX velikosti

 

 

Velikosti BMX se značí zejména průměrem - velikostí kol a dále také velikostí rámu (což je délka horní rámové trubky označovaná jako TT “top- tube”). Tyto míry jsou uváděny v palcích (značeno např. 20") 

Výběr vhodné velikosti kola tedy záleží na výšce jezdce. Velikost rámu je dobré si zvolit taky podle stylu (hlavně u 20" kol). Kratší rám je hravější a vhodný pro technické ježdění a různé tricks, naopak delší rám je stabilnější a líp vede stopu na velké skoky. 

Pokud chcete koupit kolo pro dítě a výška dítěte se pohybuje na hranici uvedené kategorie, raději rovnou kupte o jednu velikost větší model aby mu vydrželo déle. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení