Elektrická koloběžka Street Surfing VOLTAIK SRG 250 černá

Kód: 1501012
Novinka
Značka: EPIC
7 890 Kč
SKLADEM V ESHOPU (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

<p> Elektrick&aacute; koloběžka Voltaik v&aacute;s &uacute;sporně doprav&iacute; do pr&aacute;ce, do &scaron;koly, po městě či na v&yacute;let. Obě 8,5" ANTI DEFEKT kola v&aacute;s vždy dovezou do c&iacute;le bez rizika defektu. D&iacute;ky důmysln&eacute;mu skl&aacute;dac&iacute;mu mechanizmemu j&iacute; slož&iacute;te či rozlož&iacute;te do 2 vteřin a při d&eacute;lce složen&eacute;ho r&aacute;mu 110 cm a hmotnosti 12 kg j&iacute; snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladn&iacute;te doma či v gar&aacute;ži.

Na integrovan&eacute;m LCD displeji můžete sledovat z&aacute;kladn&iacute; informace o koloběžce jako je aktu&aacute;ln&iacute; rychlost, stav baterie, indikaci připojen&iacute; přes bluetooth k mobiln&iacute;mu telefonu, j&iacute;zdn&iacute; režim v jak&eacute;m se koloběžka nach&aacute;z&iacute; a indikaci osvětlen&iacute;. Tlač&iacute;tkem na horn&iacute; straně displeje můžete přep&iacute;nat mezi 4 j&iacute;zdn&iacute;mi režimy pro omezen&iacute; max. rychlosti a zap&iacute;nat osvětlen&iacute;.

Po připojen&iacute; koloběžky k mobiln&iacute;mu telefonu přes mobiln&iacute; aplikaci VOLTAIK lze sledovat informace o koloběžce jako jsou: celkov&aacute; ujet&aacute; vzd&aacute;lenost, aktu&aacute;ln&iacute; ujet&aacute; vzd&aacute;lenost, nastavovat maxim&aacute;ln&iacute; rychlost v j&iacute;zdn&iacute;ch režimech, nastavit i rychlost při kter&eacute; dojde k zapnut&iacute; tempomatu. Koloběžku lze tak&eacute; zamknout proti nechtěn&eacute; manipulaci vč. zad&aacute;n&iacute; vlastn&iacute;ho PIN.

Koloběžka je voděodoln&aacute; a prachuvzdorn&aacute; dle standardu IP65 a lze s n&iacute; tak jezdit i za de&scaron;tě.

Baterii Li-Ion 6 Ah dobijete přenosnou nab&iacute;ječkou ze z&aacute;suvky 220 V na plnou kapacitu za přibližně 4 hodiny. S koloběžkou na jedno nabit&iacute; ujedete až 20 km. Celkov&aacute; vzd&aacute;lenost je z&aacute;visl&aacute; na hmotnosti jezdce, členitosti ter&eacute;nu, stylu j&iacute;zdy, venkovn&iacute; teplotě apod. Nouzově lze na koloběžce dojet i odstrkov&aacute;n&iacute;m s vypnut&yacute;m motorem.
Koloběžka je vybavena funkc&iacute; inteligentn&iacute;ho snižov&aacute;n&iacute; v&yacute;konu před &uacute;pln&yacute;m vybit&iacute;m. V tomto rezervn&iacute;m režimu postupně snižuje rychlost a d&aacute;v&aacute; tak jezdci informaci, že je třeba j&iacute; nutně dob&iacute;t. Baterii ale nenech&aacute; v jednom okamžiku zcela bez energie.

V&yacute;konn&eacute; předn&iacute; LED světlo dostatečně osvětl&iacute; prostor před koloběžkou i při rychlosti 25 km/h. Spolu se zadn&iacute;m světlem s integrovanou odrazkou, předn&iacute; b&iacute;lou a bočn&iacute;mi oranžov&yacute;mi odrazkami můžete jezdit bezpečně i za tmy. Koloběžku spolehlivě zastav&iacute;te du&aacute;ln&iacute; brzdou. Během brzděn&iacute; zadn&iacute; kotoučovou brzdou se automaticky aktivuje i předn&iacute; elektronick&aacute; brzda, což zvy&scaron;uje &uacute;činnost brzděn&iacute; a snižuje opotřeben&iacute; brzdov&yacute;ch destiček. Při stisku brzdov&eacute; p&aacute;čky se nav&iacute;c v&yacute;stražně rozblik&aacute; zadn&iacute; brzdov&eacute; světlo.

R&aacute;m koloběžky vyroben&yacute; ze slitiny leteck&eacute;ho hlin&iacute;ku a magnesia snese zat&iacute;žen&iacute; až 120 kg. Splňuje tak př&iacute;sn&eacute; bezpečnostn&iacute; normy. Z důvodu bezpečnosti je doporučen&yacute; věk pro použ&iacute;v&aacute;n&iacute; koloběžky od 14 let.

Koloběžka je certifikovan&aacute; dle normy EN 17128 a splňuje tak ve&scaron;ker&eacute; požadavky pro j&iacute;zdu po pozemn&iacute;ch komunikac&iacute;ch vč. silnic.

Z&Aacute;KLADN&Iacute; PARAMETRY:
V&yacute;kon motoru: 250 W
Kapacita baterie: 6 Ah / 36 V
Max. rychlost: 25 km/h
Dojezd na 1 nabit&iacute;: až 20 km
Rychlost nab&iacute;jen&iacute;: 4-5 h
Max. nosnost: 120 kg
Hmotnost: 12 kg
Velikost pneu: 8,5"
4 rychlostn&iacute; režimy (WALK 6 km/h /&nbsp; ECO 10 km/h / DRIVE 20 km/h / SPORT 25 km/h)
Rozložen&aacute; koloběžka rozměry (v/&scaron;/d): 105/44/108 cm
Složen&aacute; koloběžka rozměry (v/&scaron;/d): 48/44/105 cm
&Scaron;&iacute;řka ř&iacute;d&iacute;tek : 44 cm
V&yacute;&scaron;ka ř&iacute;d&iacute;tek od země : 107 cm
V&yacute;&scaron;ka ř&iacute;d&iacute;tek od n&aacute;&scaron;lapu : 91 cm
V&yacute;&scaron;ka jezdce: 145 - 185 cm
Rozměr n&aacute;&scaron;lapu: 14,5 x 40cm
V&yacute;&scaron;ka n&aacute;&scaron;lapu - horn&iacute;: 14,5 cm
V&yacute;&scaron;ka n&aacute;&scaron;lapu - spodn&iacute;: 9 cm
Světl&aacute; v&yacute;&scaron;ka: 8,5 cm
Druh pneu: 2x bezdu&scaron;ov&eacute; mechov&eacute; bez rizika defektu
Brzda: du&aacute;ln&iacute; - zadn&iacute; kotoučov&aacute; spolu s předn&iacute; elektronickou
V&yacute;&scaron;ka jezdce: 145-185 cm
Doporučen&yacute; věk: 14+</p>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení